خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

سرمایه گذاری با درآمدثابت تبلیغ در سایتهای نیازمندی

ارسال آگهی

استخدام بازاریاب غیرحضوری با پورسانت بالا در همکاری پررونق

کسب و کار اکتبر 27, 2023

استخدام بازاریاب غیرحضوری و استخدام بازاریاب دورکاری از سراسر تهران و ایران.

استخدام بازاریاب پورسانتی و بازاریاب اینترنتی، بدون محدودیت سنی و بدون محدودیت شهر و استان و سواد و…

((قبل از تماس با ما حتماً متن این آگهی استخدام بازاریاب دورکاری را کامل مطالعه کنید. زیرا بهیچوجه در تماس تلفنی، اطلاعات استخدام بازاریاب غیرحضوری زیر، دوباره توضیح داده نمیشود))

استخدام بازاریاب در منزل و کار در خانه و کار در منزل و یا استخدام بازاریاب حرفه ای و بازاریاب مبتدی.

پرداخت پورسانت نقدی فوری برای هر موردیکه با موفقیت به انجام قرارداد برسد.

جزئیات کامل طرحها در:

http://www.porronagh.ir/bazaryab

 

استخدام بازاریاب جهت معرفی مشتری به ما در سه مورد زیر میباشد که انجام بازاریابی غیرحضوری جهت یک یا 2 یا هر 3 مورد بازاریابی با پورسانت بالا، که در زیر گفته شده، به اختیار شما میباشد:

1-استخدام بازاریاب جهت جذب و معرفی سرمایه گذار در پوشاک

2-استخدام بازاریاب جهت جذب و معرفی مشتری خرید دامین رند از ما

3-استخدام بازاریاب جهت معرفی تبلیغ دهنده و اسپانسر تبلیغاتی به ما در ویدئوهای آموزشی و دیجیتال مارکتینگ

کافیست شما حضوری از بین اطرافیان و دوستان و آشنایان خودتان و یا حتی قراردادن تصویر تبلیغاتی در پیج یا پروفایل خود یا تبلیغات اینترنتی و… جذب مشتری و اسپانسر و سرمایه گذار نموده و با معرفی هر مشتری، به میزان 10% تا 30% از کل قرارداد را در همان زمان عقد قرارداد با سرمایه گذار یا مشتری از ما پورسانت نقدی بگیرید.

 

1-نحوه کار و جزئیات جذب سرمایه گذار در پوشاک:

پخش پوشاک ما یک کسب و کار فعال و معتبر و باسابقه در بازار بزرگ تهران است که همواره صرفاً با هدف گسترش کسب و کار و تجارت و خرید و فروش بیشتر، سرمایه نقدی با سوددهی و درآمد بالا و ثابت و حدود 80% تا 100% سرمایه اولیه در سال برای سرمایه گذار را می پذیرد.

با معرفی هر سرمایه گذار به ما، به میزان 10% از کل قرارداد را در همان زمان عقد قرارداد با سرمایه گذار از ما پورسانت نقدی بگیرید.

یعنی فرضاً اگر شخصی سرمایه گذاری با 100 میلیون تومان در پوشاک ما انجام دهد، یکساله حدود 90 تا 100 میلیون تومان، سود حاصل می کند و در پایان یکسال شراکت نیز اصل سرمایه اولیه بازپرداخت و تصفیه میشود.

پورسانت شما نیز بعنوان بازاریاب 10% از کل مبلغ سرمایه پرداختی سرمایه گذار به ما میباشد. یعنی اگر شخصی بواسطه شما مبلغ 50 میلیون تومان با ما شراکت کند، سهم و پورسانت نقدی شما 5 میلیون تومان میباشد.

البته راهکارهایی داریم که افرادیکه سرمایه ندارند نیز بتوانند سرمایه را تهیه و با ما شراکت کنند که این راههای دریافت سرمایه را نیز به شما میدهیم تا به دیگران ارائه دهید و بیشتر و بهتر بتوانید جذب سرمایه گذار کنید.

2-بازاریابی در معرفی مشتری خرید دامنه رند از طلا گستر:

یکی دیگر از محصولات پرفروش ما دامنه های رند است که به شما کد تخفیف خرید از سایت طلا گستر میدهیم و به مشتریان میدهید و با خرید هر مشتری از سایت طلاگستر، هم او به میزان 50% تخفیف میگیرد و هم شما 20% پورسانت می گیرید

3-بازاریابی در جذب اسپانسر و تبلیغ دهنده در ویدئومارکتینگ:

گروه برنامه نویسی طلاگستر، یک دوره آموزش طراحی سایت بدون نیاز به برنامه نویسی را درنظر دارد تولید کند که شرکتها و مشاغلی زیادی تمایل دارند تبلیغات در ویدئوهای آموزش طراحی سایت، داشته باشند. شما با جذب اسپانسر و معرفی تبلیغ دهنده به ما 20% پورسانت نقدی می گیرید

بهترست قبل از شروع فعالیت و جذب سرمایه گذار، با ما هماهنگ نموده و اطلاعات خود را در اختیار ما قرار دهید تا در صورت موفقیت در جذب اسپانسر یا جذب مشتری یا جذب سرمایه گذار، بهتر بتوانیم پاسخگوی سرمایه گذاران و مشتریان بوده و حق شما نیز تضییع نشود و همچنین مشاوره و راهکارها را نیز ارائه دهیم.

لطفاً بهیچوجه از طریق فرم تماس این آگهی استخدام بازاریاب، پیام نداده:

honargara@gmail.com و honargara@yahoo.com

و مستقیماً به یک یا هر دو ایمیل فوق، پیام دهید.

خوشحال میشویم هنگام تماس تلفنی یا ایمیل، نام سایتی که همینک با پررونق آشنا شده اید را نیز ذکر فرمایید

مدیریت مهندس سید محمد حسینی 09329227709

تهران- بازار بزرگ 02155818943

استخدام بازاریاب پررونق 09367547854

جزئیات کامل و بیشتر در وبسایت پررونق:

www.porronagh.com/bazaryab

 

تبلیغات

سرمایه گذاری با درآمدثابت تبلیغ در سایتهای نیازمندی

ارسال نظر

بهترین سرمایه گذاری 1402 بهترین سرمایه گذاری با مبلغ کم راه سرمایه گذاری با پول کم سرمایه گذاری اینترنتی سرمایه گذاری با 10 میلیون تومان سرمایه گذاری با 20 میلیون تومان سرمایه گذاری با 25 میلیون تومان سرمایه گذاری با 30 میلیون تومان سرمایه گذاری با 40 میلیون تومان سرمایه گذاری با 50 میلیون تومان سرمایه گذاری با 80 میلیون تومان سرمایه گذاری با 100 میلیون تومان سرمایه گذاری با درآمد بالا سرمایه گذاری با درآمد ثابت سرمایه گذاری با سود سرمایه گذاری با سود 40 درصد سرمایه گذاری با سود 50 درصد سرمایه گذاری با سود بالا سرمایه گذاری با سود تضمینی سرمایه گذاری با سود ثابت سرمایه گذاری با سود روزانه سرمایه گذاری با سود عالی سرمایه گذاری با سود ماهانه سرمایه گذاری با سود ماهیانه سرمایه گذاری با مبلغ 50 میلیون تومان سرمایه گذاری با مبلغ بیست میلیون تومان سرمایه گذاری با مبلغ ده میلیون تومان سرمایه گذاری با مبلغ پنجاه میلیون تومان سرمایه گذاری با مبلغ کم سرمایه گذاری با پول زیاد سرمایه گذاری با پول کم سرمایه گذاری تضمینی سرمایه گذاری در ارز دیجیتال سرمایه گذاری در استارت آپ سرمایه گذاری در ایران سرمایه گذاری در بورس سرمایه گذاری در بیت کوین سرمایه گذاری در طلا سرمایه گذاری در مغازه سرمایه گذاری در ملک سرمایه گذاری در پوشاک سرمایه گذاری در کسب و کار سرمایه گذاری و شراکت شرکتهای سرمایه پذیر فرصتهای سرمایه گذاری
  • تور لحظه آخری
  • رزرو بلیط ارزان
  • طراحی سایت آژانس

سرمایه گذاری با سود دو برابری:

سرمایه گذاری با سود عالی